Czyszczenie

EXTREME - czyszczenie wykładzin

czyszczenie wykładzin - menu
O nas
Czyszczenie wykładzin - metoda EXTREME
Czyszczenie wykładzin - inne metody
Czyszczenie wykładzin - pytania i odpowiedzi
Cennik czyszczenia wykładzin
Kontakt
Czyszczenie wykładzin - metoda EXTREME i inne
Prof-usProf-us
Dolne menu
 

FAQ
najczęściej zadawane pytania

1. Jak długo po wypraniu wykładzina będzie mokra?

Po wykonaniu czyszczenia dogłębnego metodą EXTREME czas schnięcia zależny jest od warunków takich jak: możliwość skutecznej wentylacji pomieszczenia, czy też wydajność układu klimatyzacyjnego.

2. Czy w wyniku czyszczenia wykładziny usunięte zostaną wszystkie plamy?

Z powierzchni wykładziny usunięte zostaną wszystkie plamy które nie zostały utrwalone tj. plamy z gorącej kawy, czy plamy zalegające przez długi okres czasu.

3. Jak długo po procesie czyszczenia wykładzina pozostanie czysta?

Dzięki wysokiej skuteczności płukania i odsysania metodą EXTREME, na powierzchni wykładziny nie pozostaje osad z użytej do czyszczenia chemii, zapobiega to przywierania zabrudzeń do jej powierzchni. Trudno jest określić czas w jakim wykładzina ulegnie ponownemu zabrudzeniu, jednak okres ten można znacznie wydłużyć stosując metody pielęgnacyjne pozwalające usuwać powierzchniowe zabrudzenia.

4. Jak długo trwa czyszczenie dogłębne?

Metoda EXTREME pozwala na zminimalizowanie uciążliwości czyszczenia. Proces czyszczenia składa się z kilku zabiegów, poczynając od rozłożenia węży, natrysku środka, szczotkowaniu, odsysaniu a na zaczesywaniu włosa kończąc, przy wykonaniu wszystkich tych zabiegów czas oczyszczenia 100m2 kształtuję się w granicach 1-1,5 godziny.

5. Jak duży jest zasięg węży wykorzystywanych do czyszczenia?

Maszyna zaopatrzona jest w zestaw węży pozwalających na czyszczenie wykładziny w odległości do 180m od ustawionego urządzenia na pokładzie samochodu dostawczego.

6. Jaka jest przewaga czyszczenia metodą EXTREME nad metodą czyszczenia ekstraktorem stacjonarnym?

Główną przewagą na korzyść metody EXTREME jest wydajność i skuteczność urządzenia którą zapewnia napęd spalinowy umieszczony na zewnątrz budynku. Pozwala on na uzyskanie temperatury wody podawanej na wykładzinę do 93oC, oraz zapewnia znacznie większą skuteczność odessania rozpuszczonych zanieczyszczeń. Dodatkowo w obszarze budynku nie przemieszcza się obsługa z wiaderkami potrzebnymi do ciągłej obsługi ekstraktora elektrycznego. Co do wydajności metody EXTREME pozwala ona na oczyszczenia w ciągu zmiany do 1000m2.

 

 


Czyscimy wykładziny

Czyszczenie wykładzin

Hot water extraction

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

O nas  |  Metoda Extreme  |  Inne metody  |   FAQ  |  Cennik  |  Kontakt

 
Copyrights © PROF-US 2007. Wszystkie prawa zastrzeżone.